מדיניות ביטולים/החזרים

1.1 במידה ואינך מעוניין בפריט שרכשת דרך האתר, ניתן להחזירו ולקבל קרדיט באתר ללא תוקף, או החזר כספי. יובהר כי במקרה של דואר/ שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום ההזמנה, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, יודגש כי התווית של הפריט חייבת להיות עליו בשלמותה בעת ההחזרה.

1.2 במקרה בו ההחזרה בוצעה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, מכוח תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) ייגבו דמי ביטול  בשיעור של 5% מגובה העסקה.

1.3 פריטים המוגדרים כ-  SALE אינם ניתנים להחזרה/החלפה.

1.4 ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לאמצעי התשלום שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).

1.5 בהנחיית משרד הבריאות: גרביים וגרביונים, חלקים תחתונים של הלבשה תחתונה ובגדי ים – אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.

1.6 לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

1.7 במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

1.8 במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת דרך האתר, אפשר לעשות זאת בלי בעיה.

כל אשר צריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט תוך 14 ימי עסקים מיום רכישתו לטובת החלפתו ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית של הפריט חייבת להיות עליו.

ניתן לשלוח לכתובת משרדי החברה (רח׳ ההתישבות 16 ראשלצ') דרך שירות דואר ישראל בתשלום, או להגיע אלינו. שעות פעילות: א׳-ה׳ 9:30-19:30 ו׳ 9:30-14:30